Головна » 2013 » April » 10
   Управління культури обласної державної адміністрації та Волинський краєзнавчий музей оголошують про початок Четвертої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2012”. Кінцевий термін подання пропозицій до переліку подій – 10 травня 2013 року.
   Нещодавно завершила роботу етнографічна експедиція Музею історії сільського господарства Волині – скансен в північно-західні райони нашого краю. В результаті етнографічних розвідок, проведених раніше, в с.Острів’я Шацького району було виявлено незвичайну хату, яка ще з далеку вражала своєю зовнішньою оригінальністю. Обстеживши її, науковці не помилилися: невелика дерев’яна хата була побудована і освячена у 1804 році!
   10 квітня у Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація виставки писанок Тетяни Пасієвич, яка буде відкрита для огляду до 10 травня.