Головна » 2013 » April » 16
   В результаті багаторічної збиральницької роботи, науковими працівниками Волинського краєзнавчого музею була сформована збірка традиційного вбрання Волині і Західного Полісся, яка нараховує майже тисячу одиниць збереження. Ця колекція склала основу етнографічної виставки „Традиційне вбрання волинян та поліщуків”.
   У Волинському краєзнавчому музеї відбулося представлення нового видання із серії „Колекції Волинського краєзнавчого музею” випуск 5 „Традиційні жіночі сорочки кінця ХІХ–ХХ ст. Збірка Волинського краєзнавчого музею. Каталог”.
   16 квітня у Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація книжки відомого краєзнавця, лауреата премії імені Миколи Куделі Ярослава Царука «Володимирщина у боротьбі за незалежність».