Головна » 2013 » April » 12
   Нещодавно у Музеї волинської ікони своє вміння  вести екскурсію показали студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
   Виставку «На зорі космічної ери», присвячену 52-ій річниці від часу першого польоту у простори всесвіту, відкрито у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки – філії Національного військово-історичного музею України. На виставці експонуються матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею, скомплектовані ним в колекцію на початку космічної ери.
   До фондів Волинського краєзнавчого музею книгу подарував постійний щедрий спонсор – Віктор Олексійович Літевчук з Луцька. Краківське видання творів Лесі Українки 1940 року давно вже стало унікальним, раритетним. Принаймні на усі музеї Волині – державні й громадські – воно поки що єдине.