Головна » 2013 » April » 2 » А ВИ ГОТОВІ СКИНУТИСЯ НА МУЗЕЙ? …ЧИ ЗМОЖЕ ВОЛИНСЬКА ГРОМАДА ЗІБРАТИ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ?
Минулого тижня на засіданні постійної комісії обласної ради йшлося про Музей жертв тоталітарного режиму. Його створюють на базі Волинського технікуму Національного університету харчових технологій. Вже виділено та відремонтовано кімнату, зібрано матеріали для експозиції. Проте необхідно ще не менше 100 тисяч гривень на придбання стендів та вітрин. Комісія рекомендувала управлінню освіти облдержадміністрації внести пропозиції щодо фінансування музею за допомогою меценатських коштів. Як на мене, це гарна ідея, яку варто втілити в життя.
Тим більше, що й на Волині є позитивні приклади збору коштів. Як повідомляла наша газета, в Турійську за три години зібрали 60 тисяч гривень для районної лікарні. І це в пересічному районному центрі. То що тоді говорити про область. Треба визнати, що 100 тисяч гривень — таки посильна для волинської громади сума. То що, скинемося? Питає редактор відділу сільського життя газети „Волинь-нова” Сергій НАУМУК.

Категорія: Музей жертв тоталітарних режимів | Переглядів: 1227 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1