Головна » 2016 » October » 26

26 жовтня вперше в практиці Волинського краєзнавчого музею відвідувачами стали не учні школи, а вчителі. Педагоги луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука були залучені до розширеного засідання виїзної педагогічної ради. Вона відбувалася у формі квесту.

У приміщенні філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, співробітниками НВІМУ було презентовано й передано родинам військовослужбовців близько 100 примірників «Книги пам’яті».

У телепередачі „Тема дня” (ефір від 23.10.16 р.) Волинської РДНТКУ розповіли про діяльність одного із найбільш значимих духовних осередків Волині – Музею волинської ікони.

Щойно у видавництві ТОВ «Ковельська міська друкарня» побачила світ збірка фольклорних записів Лесі Українки під назвою «Купала на Волині», яку упорядкували Віра Комзюк і Наталія Пушкар. Видання здійснене до 145-річчя від дня народження Лесі Українки