Головна » 2021 » April » 9 » Будинки родини Косачів у Колодяжному таки відреставрують
Будинки родини Косачів у Колодяжному таки відреставрують

«Білий» та «сірий» будинки родини Косачів у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відреставрують. Департамент інфраструктури Волинської обласної державної адміністрації на платформі ProZorro 8 квітня оголосив тендер на «Реставраційно-ремонтні роботи пам’яток культурної спадщини «Білого та Сірого будинків Косачів» (охорон. №030012-Н) в с. Колодяжне Ковельського району Волинської області». Очікувана вартість робіт – 10639015,48 гривень. Початок аукціону відбудеться 25 квітня. Від підрядника вимагатимуть завершення реставраційно-ремонтних робіт до кінця 2021 року.

Нагадаємо, садиби Лесі Українки у селі Колодяжне Ковельського району («сірий» та «білий» будинки Косачів) – пам’ятка історії національного значення. Наразі внаслідок тривалої експлуатації та дії природних факторів меморіальні будиночки перебувають у незадовільному стані.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 163 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0