Головна » 2021 » April » 21 » Додайте свята у свій дім (ФОТО, ВІДЕО)
Додайте свята у свій дім (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні Великодня у Музеї волинської ікони відкрилася виставка-продаж «Великодній hand made». Вже вчетверте на своїх експозиційних площах музей представляє оригінальні речі, створені живописцями, технологами легкої промисловості, швачками і вишивальницями, флористами і майстрами дизайну Технічного фахового коледжу Луцького національного технічного університету.

На відкритті виступили Григорій Пустовіт, заступник голови Волинської обласної ради, Роман Романюк, директор Волинського обласного центру зайнятості, Валерій Дмитрук, заступник начальника управління культури з питань релігій та національностей Волинської ОДА, Олег Герасимчук, директор Технічного коледжу, Марія Гуменко-Вейда, майстер виробничого навчання флористів, Анастасія Сорочинська, учениця Технічного коледжу, завідувачка музею Тетяна Єлісєєва. Учасники дійства дали високу оцінку творчим роботам учнів коледжу і придбали святковий Великодній декор.

Запрошуємо лучан і гостей відвідати виставку, відчути неповторну атмосферу свята, зробити приємний подарунок рідним і друзям, залишити пам’ятну річ на згадку. Великодні кошики з лози, пасхальні композиції з квітів та декоративних елементів, дизайнерські віночки, зворушливі м’які і дерев’яні фігурки великодніх зайчиків, пухнастих курчат, декоративні великодні яйця, елементи декорування святкового столу і пасхальних кошиків, барвисті вишиті тематичні скатертини, рушнички і серветки, маса різноманітних цікавих дрібниць чекають свого глядача та покупця. Вишукані сувеніри задовольнять будь-який смак, кожен зможе обрати собі щось особливе – свій символ свята.

«Hand made» – це модно, сучасно, креативно!

Джерело: Музей волинської ікони

Відео UA: Волинь:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 230 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1