Головна » 2020 » August » 19 » Стародруки ХІХ століття поповнили колекцію Володимир-Волинського музею
Стародруки ХІХ століття поповнили колекцію Володимир-Волинського музею

Навіть в умовах адаптивного карантину наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею проводять пошуково-дослідницьку роботу.

18 серпня  колекція музею поповнилася двома стародруками, вік яких налічує понад 100 років. Перший з них – Богослужебна книга кінця ХІХ ст., яка надрукована старослов'янською мовою, у ній поданий текст православного Богослужіння на ранкову службу (утреню), друга – Псалтир з елементами «Начального учения», для студентів  церковних шкіл і духовних семінарій. Книги видані у друкарні Києво-Печерської лаври наприкінці ХІХ ст. Ними користувалися в селах Ласків і Суходоли Володимир-Волинського району.

Музейники отримали літературу з рук давнього друга музею Сергія Горлайчука з Суходіл. За це йому щира вдячність.

Стародруки потребують реставрації і подальшого вивчення, яким і займуться музейники.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 258 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1