Головна » 2020 » December » 25 » Нагородили учасників краєзнавчих читань про історію Володимира
Нагородили учасників краєзнавчих читань про історію Володимира

У Володимирі-Волинському 23-го грудня, за участі учнівської та студентської молоді, відбулися наукові краєзнавчі читання «Володимир: минуле і сьогодення княжої столиці», присвячені пам’яті О. Цинкаловського. Про це повідомило Інтернет-видання «БУГ».

Організували захід працівники Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького та працівники відділу культури та туризму.

Участь у читаннях взяли 16 дітей, які презентували твори, присвячені історичним постатям краю, минулому та сьогоденню міста, архітектурі. Про це розповіла співробітник музею Анна Доскоч.

Як сказали організатори, за мету не ставили собі визначити кращу роботу. Хотіли, щоб кожен спробував свої сили і чомусь навчився та дізнався.

Усі учасники отримали заохочувальні грамоти та невеликі подарунки.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 185 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0