Головна » 2020 » December » 1 » Володимир-Волинський музей запрошує до участі у краєзнавчих читаннях
Володимир-Волинський музей запрошує до участі у краєзнавчих читаннях

Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького оголошує для учнівської та студентської молоді краєзнавчі читання пам’яті О.Цинкаловського «Володимир: минуле і сьогодення княжої столиці».

Мета: дослідження та вивчення учнями та студентами місцевих навчальних закладів історії міста Володимира-Волинського, пам'яток сакрального мистецтва та архітектури, життя і діяльності видатних уродженців краю.

До участі в краєзнавчих читаннях запрошуються учні 7-11 класів місцевих шкіл, студенти ВПУ, педагогічного та агротехнічного коледжів.

Для участі у краєзнавчих читаннях потрібно подати науково-дослідницьку роботу (реферат) обсягом до 15 друкованих аркушів (кегель 14, Times  New Roman) на одну із запропонованих тем:
- Пам'ятки архітектури міста Володимира-Волинського і околиць;
- Видатні уродженці нашого краю - діячі історії, науки, мистецтва, культури, освіти, медицини тощо;
- Реліквії міських храмів (ікони, хрести, інші пам'ятки сакрального мистецтва);
- Легенди і перекази про Володимир;
- Володимир-Волинський у літописах, працях істориків і краєзнавців, творах художньої літератури та друкованих виданнях.
- Пам'ятки природи рідного краю – окремі унікальні природні об’єкти, що мають наукове, пізнавальне, історичне, культурно-естетичне значення;
- Історія однієї вулиці;
- Спогади старожилів про історію міста;
- Мій родовід – частинка історії рідного Володимира.
- Місцеві майстри народного мистецтва;
- Наші земляки – учасники Революції гідності та війни на сході України.
- Відомі сучасники нашого міста: науковці, краєзнавці, військові, педагоги, письменники, діячі культури та мистецтва, громадські діячі, спортсмени, медичні працівники та ін.

Роботи приймаються до 21 грудня 2020 р. дистанційно на ел. пошту: [email protected]

Телефони для довідок: 2 19 11; 063 981 05 82.

Всі учасники краєзнавчих читань будуть нагороджені заохочувальними подарунками, а роботи – опубліковані на сторінках місцевих видань та на сайті історичного музею.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 308 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1