Головна » 2021 » May » 30 » Юним гімназистам розповіли про історію Володимира-Волинського
Юним гімназистам розповіли про історію Володимира-Волинського

Хоча у Володимир-Волинському історичному музеї триває ремонт, але наукові співробітники продовжують наукову і просвітницьку роботу. Зокрема, 19 травня автор цих рядків провів урок з учнями 3-А класу Володимир-Волинської гімназії імені О.Цинкаловського. Уже багато років триває творча і плідна співпраця між Володимир-Волинським історичним музеєм імені О.Дверницького та гімназією. На запрошення класовода Олени Жуйводи, яка намагається не тільки навчати дітей читати і писати, але розвиває з них творчих особистостей, музейні працівники розповіли третьокласникам про витоки історії міста над Лугою, про князя Володимира Великого, про князів Романа, Данила Галицького і Василька, про Юрія Змієборця, який зображений на гербі Володимира і про церкви міста. Діти переглянули старі світлини, побесідували у невимушеній, щирій атмосфері.

Такі зустрічі сприяють вивченню історії рідного міста. Учні переглянули книжкову виставку по історії краю, яку підготувала гімназійний бібліотекар Вікторія Решетило. До зустрічі долучилися вчителі української мови Наталія Бібіка і англійської мови Вікторія Борис.

Богдан Янович,
науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 302 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1