Головна » 2021 » December » 30 » РІЗДВЯНА ВИСТАВКА В ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ м.ВОЛОДИМИРА
РІЗДВЯНА ВИСТАВКА В ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ м.ВОЛОДИМИРА

Наближається Різдво Христове – найулюбленіше свято більшості українців. Різдвяні святкування нашого народу супроводжуються багатьма цікавими звичаями і традиціями, які прийшли до нас із глибини віків. Наші пращури співали колядки, які прославляли народження Сина Божого –Ісуса Христа, від хати до хати йшли колядники , несучи цю радісну звістку. Тож на виставці, яка експонується в історичному музеї імені Омеляна Дверницького представлено різдвяно-новорічну атрибутику. Зокрема ,тут можна побачити маски з різдвяного вертепу – Козака, Українку, Козу, Міхоношу та багатьох інших. Звісно, колядники за свої віншування отримували від людей гостинці, які носили у торбинах. Такі гарні розмальовані на різдвяну тематику сумки колядників також можна побачити на виставці. Ці рідзвяні атрибути виготовили кілька років тому назад студенти педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського, які були учасниками конкурсу різдвяних композицій, які свого часу організував історичний музей. Доповнюють виставку оригінальні різдвяні шопки, виготовлені руками талановитого місцевого художника Юрія Донських. Цікавою є й різдвяна фотозона у музеї. Тож запрошуємо жителів і гостей міста відвідати цю виставку, яка буде діяти впродовж усіх свят.

А бажаючих краще пізнати історію княжого міста запрошуємо на екскурсію по місту «Стежками стародавнього Володимира».

При нагоді колектив історичного музею імені О.Дверницького  вітає усіх з Новим Роком і Різдвом Христовим і бажає здоров'я, довголіття , миру і удачі.

Богдан Янович,

науковий співробітник історичного музею.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 1399 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1