Головна » 2020 » December » 2 » З колекції Володимир-Волинського музею: папка з гербом Володимира-Волинського, датована 1920-1939 роками

Продовжуємо рубрику «Віртуальний показ унікальних предметів з експедиційно-краєзнавчих пошуків Володимир-Волинський історичний музей».

3. Картонна папка з гербом міста Володимира (1920-1939).

Цікавий експонат, котрий разом з іншими старожитностями розповідатиме про Володимирський магістрат у 1920–1939 роках.

Вашій увазі, шановні любителі Володимирської старовини пропонується картонна папка з гербом міста та логотипом магістрату. Вона дивом вціліла незважаючи на лихоліття, котрі пронеслися над нашим містом у двадцятому столітті.

Доволі рідкісний предмет для нашого часу, адже будь які ознаки тодішнього місцевого самоуправління безжально знищувалися радянською владою.

Розміри цієї канцелярської папки досить таки нестандартні. Ймовірно вона виготовлялася на замовлення в одній із міських друкарень.

У верхній частині герб міста, далі написи мовою польською «Міський уряд у Володимирі», нижче справа проліковано місце для назви відділу магістрату ,та напис великими літерами «До підпису».

На нашу думку, папка разом з документами подавалася на підпис тодішньому міському голові.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 228 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1