Головна » 2021 » August » 13 » «Микола Рокицький: монументальність таланту і особистості» (ВІДЕО)
«Микола Рокицький: монументальність таланту і особистості» (ВІДЕО)

Фільм про художника-монументаліста Миколу Рокицького (1901–1944) знято і змонтовано колективом наукових співробітників Володимир-Волинського історичного музею спільно з працівниками Володимир-Волинського культурно-мистецького-центру.

У фільмі про життя і творчість нашого славетного земляка розповідали наукові співробітники музею Богдан Янович, Олена Черенюк, Ганна Доскоч, колишній директор художньої школи Адам Михалик, викладач педколеджу Тетяна Токарєва-Асмолкова, професор Національної академії мистецтв (м.Львів), член Національної спілки художників України Ярослав Кравченко, директорка художньої школи Катерина Юрчук. Також прозвучали спогади онуки М.Рокицького Наталії Вітковської.

Автор ідеї – директор музею Володимир Стемковський.
Сценарист, режисер і ведуча – наукова співробітниця музею Ганна Доскоч.
Оператор і монтажер фільму  – директор культурно-мистецького центру Наталія Бутенко.
Оператори – Станіслав Грицюк, Андрій Семенчук.
Звукооператор – Микола Смаль.
Відеозйомка – науковий співробітник музею Олександр Стемковський.

У фільмі звучить пісня «Пам’яті Миколи Рокицького» (на слова наукового співробітника музею Богдана Яновича, музика до пісні викладача Володимир-Волинської музичної школи Людмили Бражнікової, виконавець пісні –  викладач Володимир-Волинської музичної школи Наталя Огороднійчук.

Окрема подяка науковому співробітнику Львівського історичного музею Олексію Петруніну за допомогу у підготовці фільму.

Богдан Янович,
науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 234 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1