Головна » 2020 » September » 7 » У Володимир-Волинський музей передали 90-літній рушник
У Володимир-Волинський музей передали 90-літній рушник

Днями колекція Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького поповнилася новим експонатом. Жителька міста, методист Володимир-Волинського педколеджу імені А.Кримського Світлана Слюсарук-Літвін разом зі своєю мамою передала вишитий рушник, який належав її прабабусі. Рушник вишитий червоними і чорними кольорами, така кольорова гама притаманна саме майстриням з Волині і Західної України. На рушнику вишиті троянди і є напис «Рози цвитуть». Робота датується 1929 роком, тобто їй 91(!) рік. Очевидно рушник використовувався у весільних обрядах.

Колектив Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького щиро дякує пані Світлані та її родині за цінний подарунок, який допоможе шанувальникам історії краще пізнати історію рідного краю!

Усіх хто має старі цікаві речі, які мають історичну цінність просимо: не викидайте їх на смітник, а принесіть до музею, нащадки будуть вам вдячні.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 496 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0