Головна » 2020 » Вересень » 10

11 вересня о 15.00 у Художньому музеї, відділі Волинського краєзнавчого музею, відбудеться презентація виставкового проєкту волинської художниці Елеонори Сабової-Дишко під інтригуючою назвою «Мовчання – золото», який присвячено 935-ій річниці від часу першої писемної згадки про Луцьк.

Обласна рада 10 вересня, під час 31 позачергової сесії, підтримала проєкт «Про затвердження Регіональної програми з відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки».

Днями Ковельському історичному музею були передані особисті речі ковельчанина Олександра Петровича Ярмолюка, командира мінометного розрахунку 51-ої механізованої бригади, який загинув 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі під час обстрілу українських військових, що виходили з оточення так званим «зеленим коридором».