Головна » 2020 » September » 10 » Депутати Волинської обласної ради прийняли Лесину програму
Депутати Волинської обласної ради прийняли Лесину програму

Обласна рада 10 вересня, під час 31 позачергової сесії, підтримала проєкт Про затвердження Регіональної програми з відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Програма передбачає проведення фестивалю «Берегиня», конкурс читців «Лесина осінь», конкурс хорового мистецтва з виконання творів на слова Лесі Українки і, безумовно, ремонт «сірого» та «білого» будиночків в музеї-садибі в Колодяжному.

Загальний фінансовий ресурс - більше ніж 26,5 млн грн. Левова частка - державний бюджет. З обласної казни передбачається 870 тис. грн, ще 450 тис. грн - місцевих бюджетів.

Джерело: Волинська обласна рада

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 229 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0