Головна » 2020 » Вересень » 21

Уже 20 років, як воно стало особливим для нашого міста, бо у Музеї волинської ікони перебуває Холмська Чудотворна ікона Богородиці, день пошанувння якої припадає саме на сьогодні. Попри карантин свято на честь Чудотворного образу відбулося у музеї й нині.

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулася зустріч у рамках Української міжрегіональної літературно-мистецької акції під назвою «Наша сучасність і майбутність до Лесі прямує», що присвячується 150-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

Роздуми директора Музею історії сільського господарства Волині-скансену Олександра Середюка щодо розподілу бюджетних коштів депутатами Волинської обласної ради та про подальшу долю музею-скансену.