Головна » 2020 » July » 15 » Директоркою Ківерцівського краєзнавчого музею призначили Оксану Сущук
Директоркою Ківерцівського краєзнавчого музею призначили Оксану Сущук

13 липня відбулось представлення нової директорки комунального закладу «Ківерцівський краєзнавчий музей» – Сущук Оксани Петрівни, яка успішно пройшла конкурсний відбір на заміщення вакантної посади.

На представленні були присутні міський голова Володимир Жгутов, заступник міського голови Ольга Поліщук, начальник гуманітарного відділу Микола Грибук та працівники музею.

Під час представлення міський голова побажав, щоб через її керівництво музей розвивався, розширював і вдосконалював сучасну музейну інфраструктуру, та виходив на новий рівень діяльності.

Джерело: Ківерцівська громада

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 257 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1