Головна » 2021 » March » 31 » Біля Ківерцівського краєзнавчого музею посадили «Лесину грушу»
Біля Ківерцівського краєзнавчого музею посадили «Лесину грушу»

Саджанець був взятий відомим київським селекціонером Остапом Михацем методом щепи з дерева у Колодяжному – родинного обійстя Косачів. Це одне з небагатьох дерев, які ще збереглись від старого садка. Незважаючи на те, що груша належала молодшій сестрі Лесі Українки Ізидорі, її саджанці стали своєрідним «брендом пам’яті» про відому поетесу і письменницю.

На сьогодні вже понад два десятки таких саджанців груші-«спасівки» висаджено у різних куточках Волині, Рівненщини та Житомирщини – на місцях, де перебувала Леся Українка або члени її родини.

Ківерцівський музей підтримав цю ініціативу і урочисто висадив грушу на подвір’ї. Участь в акції взяли співробітники музею, творчі колективи ківерцівського будинку культури імені М. П. Ковальова, співробітники Ківерцівської міської ради, краєзнавці та журналісти.

Надіємось, що «Лесина груша» обов’язково прийметься і виросте на радість усім жителям громади.

Джерело: Ківерцівська громада

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 145 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0