Головна » 2019 » August » 28 » У Ківерцівському музеї діє виставка картин Василя Фурса
У Ківерцівському музеї діє виставка картин Василя Фурса

Виставка картин Фасиля Фурса під назвою „Природи виловлена мить” відкрилася 23 серпня у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї.

Це вже четверта виставка Василя Антоновича, що демонструється у районному музеї. Усі твори присвячені природі рідної України, адже на них зображені різні куточки природи, що зачаровують.

Василь Фурс велику частину свого життя пропрацював у державних структурах, очолював управління соціального захисту населення Ківерцівської райдержадміністрації. Вийшовши на заслужений відпочинок, розпочав творити і продовжує радувати ківерчан своїми творами.

З нагоди державного свята та на знак подяки за його творчість, представники влади вручили Василю Антоновичу Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації.

Виставка буде експонуватися у районному музеї впродовж вересня, то ж усі, хто має бажання на власні очі побачити красу, створену пензлем Василя Фурса, має таку можливість.

Джерело: Ківерцівська райдержадміністрація

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 365 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1