Головна » 2019 » Серпень » 05

8 серпня о 15 год. у Музеї волинської ікони відбудеться презентація монографії Оксани Ременяки «Nigra sed Formosa: Занурена в печаль, проте прекрасна... Слідами мандрів ікони Богородиці Холмської». Гарна нагода поспілкуватися з авторкою та придбати книгу, тираж якої обмежений.

У 1995 році в Художньому музеї, відділі Волинського краєзнавчого музею, експонувалася виставка польському художникові Едварда Красінського.

Міністерство культури України оголосило проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту концепції реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами. Зауваження та пропозиції до проекту Концепції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 17 серпня!