Головна » 2019 » August » 5 » Електронні консультації щодо проекту концепції реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами

Відповідно до вимог пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», та пунктів 1 і 2 §42 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Міністерство культури України вносить на громадське обговорення проект Концепції реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами (далі – проект Концепції), розроблений на виконання заходу 1 завдання 2 Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 р. №335.

Проектом Концепції визначаються керівні принципи, шляхи і строки формування та реалізації державної політики, спрямованої на створення нової та дієвої моделі фінансування сфери культури, орієнтовану на людину та її розвиток.

Зауваження і пропозиції до проекту Концепції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення у письмовому та/або електронному вигляді на адреси Міністерства культури України:
вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601
Е-mail: [email protected]

Відповідальна особа: державний експерт експертної групи бюджетного планування директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Копил Олена Віталіївна, телефон 235-22-33.

Результати публічного громадського обговорення будуть розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства культури України в мережі Інтернет: www.mincult.kmu.gov.ua не пізніше, ніж через два тижні після його закінчення.

ДОКУМЕНТИ:
Концепція реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами

Джерело: Міністерство культури України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 309 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0