Головна » 2021 » August » 5 » Маневицький музей реконструюють
Маневицький музей реконструюють

Маневицький краєзнавчий музей, що на вулиці Незалежності, 22, реконструюють до кінця наступного року. Відкриті торги для пошуку підрядника на платформі ProZorro оголосив відділ культури та туризму Маневицької селищної ради. Тендерні пропозиції прийматимуть до 8 серпня, а аукціон розпочнеться 9 серпня. Очікувана вартість реконструкції – 1,345 мільйона гривень. Про це повідомляють «Волинські Новини».

Згідно з технічною специфікацією, роботи включатимуть гiдроiзоляцiю стiн, фундаментів, улаштування перемичок iз металевих балок, перекриттiв, укладання ходових дошок, улаштування пароiзоляцiї, перекриття покрівлі металопрофілем, навішування водостічних труб, улаштування покриттів із керамічних плиток і плінтусів, встановлення металевих дверей, внутрішнє опорядження (улаштування підвісних стель, шпаклювання, фарбування стін і стель), утеплення фасадів мінеральними плитами, встановлення обрамлення на фасаді декором із пінополістирола, ремонт ґанку, улаштування дашка при вході, монтаж електроконвектора, установлення припливно-витяжних вентустановок, реконструкцію електрообладнання, монтаж пожежної сигналізації, блискавкозахист, вимощення тротуару тощо.

Реконструкцію музею хочуть завершити до 31 грудня 2022 року.

Відзначимо, 480 тисяч гривень на реконструкцію краєзнавчого музею Маневицька ТГ отримала в рамках субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

Довідково:
Маневицький краєзнавчий музей відкрили 5 листопада 1967 року. В жовтні 1968 року музею присвоєно звання «народний». Із 1979 до 1992 року – відділ Волинського краєзнавчого музею. Із 1992 року працює як самостійний державний районний краєзнавчий музей.

Фондові зібрання музею нараховують 6 300 оригінальних пам'яток матеріальної та духовної культури краю, речових і документальних джерел, археології, зразків образотворчого мистецтва, виробів народних умільців та ін. Серед експонатів – знаряддя землеробства, тваринництва, вироби різноманітних народних промислів та ремесел, посуд, одяг.

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 273 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0