Головна » 2021 » November » 25 » Парламентський контроль освоєння державних коштів
Парламентський контроль освоєння державних коштів

Перебуваючи із робочим візитом на Маневиччині, з метою парламентського контролю народний депутат України Ірина Констанкевич відвідала Маневицький краєзнавчий музей, де здійснюються ремонтні роботи за рахунок коштів соцеконому. Про це повідомляється на її офіційній сторінці у Facebook.

Оглянули реконструкцію човна-моноксила у Маневицькому краєзнавчому музеї. У відповідь на численні звернення, вдалося залучити майже 500 тис грн коштів соцеконому.

Маневиччина має великий потенціал для розвитку. Один із напрямків – туризм. Маневицький човен має стати туристичним магнітом громади. Також потрібно залучати усі можливі фінансові ресурси для зберігання та популяризації цієї пам’ятки, – вважає Ірина Констанкевич.

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 554 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2