Головна » 2021 » September » 26 » З нагоди Дня партизанської слави джури відвідали Маневицький музей (ФОТО, ВІДЕО)

22 вересня рій «Козацька надія» Маневицького ліцею імені Героя України Андрія Снітка відвідав Маневицький краєзнавчий музей, щоб віддати шану тим, хто в роки Другої світової війни в глибокому тилу боровся з фашизмом, бо саме 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави.

Дуже багато партизанських доріг і стежок на Маневицькій землі, бо вели вони від кожного села, де не корилися люди ненависним ворогам. Жителі навколишніх сіл ішли в партизанські загони цілими сім’ ями. Так, із Набруски партизанами стали п’ять братів Неродів, із Гриви – батько і четверо синів Гнатюків, із Козлинич – сім’я Бабичів, села Колодниця – сім’я Лаховських. Сила і могутність підпілля і партизанського руху полягали у міцній їх підтримці українським народом.

Цікавою для дітей була реконструкція «Кухів Груд». Урочище Кухів Груд сьогодні є пам’ятним місцем для тих, хто воював у партизанах.

Слід зазначити, що партизанський рух відображав несхитну волю і прагнення всього народу відстояти свою Батьківщину.

Джерело: Маневицький краєзнавчий музей

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 286 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0