Головна » 2021 » September » 7 » Художній музей – до дня міста Луцька
Художній музей – до дня міста Луцька

Презентація виставкового проєкту «Луцьк. Вимір часу» мистецького об'єднання «Куля» зібрала 3 вересня у Художньому музеї щирих прихильників та шанувальників творчості луцьких художників – Олександра Дишка, Елеонори Сабової-Дишко, Олександра Більчука.

Про важливість творчої діяльності цих митців у справі дослідження та популяризації мало знаних сторінок історії Луцька та Волині, тісну співпрацю із Олександром Дишком, одним із яскравих представників «Кулі», наголосили очільники області та міста Григорій Пустовіт, Тетяна Гнатів, Віталій Стрільчук.

До спільної розмови долучилися також директорка Волинського краєзнавчого музею Оксана Важатко та історик Тетяна Яцечко-Блаженко. Професійний коментар по творах авторів проєкту, як і експозиції в цілому, зробила Зоя Навроцька, завідувачка Художнього музею.

Усе відбулось урочисто, зважаючи на значимість події, але дуже сердечно і тепло. Багато вражень і позитивних емоцій!

Виставковий проєкт працюватиме до кінця жовтня. В рамках його будуть відбуватися творчі зустрічі із художниками, краєзнавцями, істориками, культурологами та студентською молоддю.

Джерело: Художній музей м. Луцька, відділ ВКМ

Категорія: Художній музей | Переглядів: 385 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0