Головна » 2021 » October » 7 » У Художньому музеї відбудуться заходи в рамках виставкового проєкту «Королівство Русь»

7 жовтня о 16 год. у Художньому музеї Луцька відбудуться заходи в рамках виставкового проєкту «Королівство Русь»: виставка «Лучеськ. Вимір часу»; друга виставка історичного плакату «7 жовтня».

Проєкт започаткований 7 жовтня 2020 року, присвячений коронуванню першого українського короля.

Учасники проєкту – члени мистецького об’єднання «Куля», які сповідують історизм як один із домінуючих напрямків у сучасному мистецтві України.

Проєкт реалізовується за організаційної та фінансової підтримки міської ради.

Джерело: Луцька міська рада

Категорія: Художній музей | Переглядів: 286 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0