Головна » 2021 » August » 28 » Художній музей запрошує на презентацію виставкового проєкту до дня міста Луцька
Художній музей запрошує на презентацію виставкового проєкту до дня міста Луцька

3 вересня о 16.00 годині у Художньому музеї відбудеться презентація виставкового проєкту Мистецького об’єднання «Куля» «Лучеськ. Вимір часу», який приурочений святкуванню Дня міста та 30-річчю відновлення Незалежності України.

Проект створений за фінансової підтримки Луцької міської ради. До нього увійшли твори авторської графіки, малярства, цифрографіки луцьких художників Олександра Дишка, Елеонори Сабової-Дишко, Олександра Більчука. Окремим розділом виставкової експозиції стане серія плакатів «Перша цегла», що присвячена 730-річчю від початку будівництва у цеглі Луцького замку волинським князем Мстиславом Даниловичем (1291 р.).

Головна ідея проєкту полягає у переосмисленні далекого минулого українського народу, відображенні у просторі мистецтва його знаменних сторінок та славетних героїв, репрезентуючи на світовій арені історію нашої держави.

За інформацією просимо звертатись:
Художній музей
72 30 75 Навроцька З. М., Старикова О. Л.

Вхід для преси – вільний

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 357 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2