Головна » 2021 » January » 21 » У Художньому музеї – нова виставка
У Художньому музеї – нова виставка

Художній музей, відділ Волинського краєзнавчого музею, продовжує знайомити відвідувачів зі своєю багатою колекцією творів образотворчого мистецтва другої половини ХХ – початку ХХІ століть із фондових запасників. Так, напередодні різдвяних свят у двох виставкових залах розгорнуто експозицію творів малярства знаних українських та волинських художників. Це полотна представників різних мистецьких шкіл України (Львова, Києва, Ужгорода, Одеси): А.Кашшая, А.Коцки, І.Шутєва, А.Пламеницького, М.Коган-Шаца, К.Якубека, Б.Ясинського, В.Кирилкова, К.Ломикіна та ін.

Кожен твір демонструє професійне володіння ремеслом, легкість та віртуозність виконавчої манери, передає аромат доби, настрій природи, захоплює багатством колористики.

Експозиція виставки продовжить свою роботу протягом двох тижнів після закінчення локдауну.

Джерело: Художній музей м. Луцька, відділ ВКМ

Категорія: Художній музей | Переглядів: 191 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0