Головна » 2021 » Січень » 26

Будинок у селі Колодяжне Ковельського району, де жила Леся Українка, потребує негайного ремонту. Цей проєкт у 2021 році включили до переліку об’єктів, які будуть будуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Проте досі невідомо, чи цей перелік затвердить Мінрегіон.

Під такою назвою у Музеї історії Луцького братства 28 січня о 14:00 відкривається виставка з фондів Волинського краєзнавчого музею, присвячена ювілею видатного вченого.

У Волинській обласній раді продовжуються засідання другого етапу бюджетних слухань, в ході якого депутати, представники ОДА та керівники комунальних закладів аналізують проєкт обласного бюджету на 2021 рік. 25 січня аналізували видатки на галузь культури.

Одразу після локдауну Художній музей розпочинає нову сторінку своєї виставкової діяльності. Першою ластівкою цього сезону стане міні-експозиція проекту «Українська шляхта: слава і честь».