Головна » 2020 » December » 15 » Художній музей запрошує на атракційне дійство до дня Святого Миколая
Художній музей запрошує на атракційне дійство до дня Святого Миколая

18 грудня (у п’ятницю) у Художньому музеї відбудеться атракційна подія – ART-клас «Різдвяні ангели»!

Нею започатковується новий культурно-мистецький проєкт «Луцьк – місто різдвяних янголів», який, безперечно у новому масштабі, буде розгорнено опісля пандемії. Наразі спільно із Луцькою міською радою, Луцькою дитячою художньою школою, за підтримки партнерів із ресторації De Vino (Людмилою Самольяновою і Катериною Дирко) музей напередодні дня Святого Миколая проводитиме перше урочисте дійство із циклу різдвяних свят.

Учасники – група наймолодших вихованців Луцької дитячої художньої школи – клас Віри Конської, під керівництвом якої діти в особливому музейному середовищі малюватимуть з власної уяви зображення Святого Миколая, ангелів Різдва.

Звичайно ж буде безліч цікавих несподіванок, подарунків, усмішок, привітань, а ще – вишукана музика, адже до події долучилась Луцька дитяча музична школа №1 імені Фридерика Шопена. Катерина Дирко почастує дітей унікальними смаколиками.

За інформацією просимо звертатись:
lutskarmuseum@ukr.net

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 224 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0