Головна » Художній музей
    Художній музей – відділ Волинського краєзнавчого музею, четвертий раз поспіль взяв участь у Міжнародній акції „Ніч музеїв”. Цьогорічне дійство розпочалося 18 травня, в суботу, о 20.00 годині і пройшло під гаслом „Ніч на варті з Великими”. Упродовж акції учасники шанобливо згадували імена достойників – волинян та лучан, які прислужилися нашій Ненці Вітчизні своїми благими діяннями.
   Реконструкцію Шляхетського будинку в Луцьку закінчать у цьому році. Про це стало відомо сьогодні після інспектування цього об’єкта головою Волинської облдержадміністрації Борисом Клімчуком.
   Початок реконструкції Художнього музею у Луцьку затягується: чиновники пояснюють затримку необхідністю провести тендер на визначення підрядника, який виконуватиме реставраційно-ремонтні роботи.
   Художній музей м. Луцька знову взяв участь у проведенні міжнародної акції «Ніч у Луцькому замку». Велика кількість глядачів мала змогу оглянути виставкові експозиції.
   Мета виставки – передати колорит національних традицій, відобразивши минувшину, продемонструвати як вона відображена в творах сучасних майстрів. Кожен предмет експозиції доповнює один одного, об’єднуючись в яскраву композицію, що буквально струменить барвами, звучить мелосом волинського мистецтва.
    Гроші, виділені Волинській обласній державній адміністрації розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 року № 299-р спрямують на реставраційно-ремонтні роботи у Шляхетському будинку в Луцькому замку – приміщенні Художнього музею у Луцьку, та ремонт пам’ятки архітектури національного значення Покровської церкви в с.Піддубці Луцького району.
    У ніч із 17 на 18 травня 2012 року у Художньому музеї у Луцьку відбулася атракційна європейська акція „Ніч музеїв”, приурочена до Міжнародного дня музеїв.
   Міжнародна акція „Ніч музеїв” відбувається за підтримки Міжнародної Ради музеїв (ІСОМ) під патронатом Ради Європи. Традиційний час проведення – ніч із 17 на 18 травня напередодні Міжнародного дня музеїв.
   Валентин Феодосійович Кирилков належить до тієї генерації мистців, для котрих праця за мольбертом у тихій майстерні – головна програма творчого життя. Людина стримана й неговірка, він зазвичай віддає перевагу самій роботі над полотном, аніж розповідям про неї. Однак, уникаючи гучних фраз, імпозантних заяв, художник іде шляхом творчості послідовно й наполегливо.
    27 квітня 2012 року в будівлі повітової канцелярії ХVІІ-ХVІІІ століття, у Художньому музеї м.Луцька, лучанам та шанувальникам мистецтва була унікальна змога почути поетичні тексти Остапа Сливинського у вкрай харизматичному авторському виконанні, поспілкуватися про європейську культуру, насолодитися мистецтвом українського слова, послухати музику, поринути у витончену естетику.
   Цьогоріч на відновлення пам’яток історії волинського краю держава виділила 15 млн грн. Про це голова облдержадміністрації Борис Клімчук  поінформував журналістів на брифінгу на тему: „Державні капітальні інвестиції у розвиток Волині та збереження її історичної спадщини після внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік”.