Головна » 2012 » Січень » 30 » На реставрацію приміщення Художнього музею у Луцьку виділять 2,4 млн. грн.
На реставрацію приміщення Художнього музею у Луцьку виділять 2,4 млн. грн.
На реставрацію приміщення Художнього музею у Луцьку виділять 2,4 млн. грн.  Держава оберігає свої історико-архітектурні пам’ятки
    На виконання доручення Глави держави Борис Клімчук дав завдання керівникам профільних управлінь підготувати проектно-кошторисні документації та визначити джерела фінансування реконструкції об’єктів історико-культурної спадщини та модернізації закладів охорони здоров’я. Термін виконання – до 8 лютого поточного року.
    Зокрема, Борис Клімчук повідомив, що у Мінкультури уже вирішено питання фінансування реставраційних робіт „Шляхетського будинку” (картинна галерея у Луцькому замку). На цю мету держава виділить 2,4 млн грн. Актуальним залишається пошук капінвестицій для реконструкції інших історичних пам’яток - будинку Ігоря Стравінського в м.Устилуг; городища „Вали” (IX - XIII століття) в м.Володимир-Волинський; Покровської церкви в с.Піддубці Луцького району та Дмитрівської церкви в с.Гішин Ковельського району.
Прес-служба Волинської облдержадміністрації
Категорія: Художній музей | Переглядів: 930 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0