Головна » 2020 » October » 6 » «Початок. 767»
«Початок. 767»

7 жовтня минає 767 років із часу коронування короля Данила І, князя Волинсько-Галицького, сина Романа Великого Волинського. Ця подія гідна тріумфальних відзначень: наукових конференцій, концертних програм, максимального розголосу ЗМІ, а надто, коли до ювілею 770-річчя залишилося лише 3 роки! Тому вже сьогодні Департамент культури Луцької міської ради, Художній музей (відділ ВКМ), видавництво «Ініціал», мистецьке об’єднання «Куля» готуються до старту великого культурно-мистецького проєкту «Королівство Русь», який триватиме впродовж трьох років поспіль і зреалізовуватиметься цілою низкою заходів.

Перший із них відбудеться вже у середу, 7 жовтня, о 15:00 год. у приміщенні Художнього музею. Його назва «Початок. 767». Експозиційний ряд виставки Елеонори Сабової-Дишко «Мовчання – золото» буде доповнено рядом унікальних плакатів на теми з історії зазначеної події. Автори творів – члени мистецького об’єднання «Куля». Під час презентації кураторами проєкту буде оприлюднено весь перелік запланованих подій.

Джерело: Художній музей м. Луцька, відділ ВКМ

Категорія: Художній музей | Переглядів: 228 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1