Головна » 2021 » June » 18 » Луцьким підліткам влаштували веломандрівку до волинського музею-скансену (ФОТО, ВІДЕО)

13 хлопців і дівчат на велосипедах 17 червня вирушили у подорож у Музей історії сільського господарства Волині-скансен, що в Рокинях. Стартували учасники з Луцька. Про це розповів Суспільному керівник велогрупи Назар Рейкін.

Протяжність маршруту – 15 кілометрів. Безплатну веломандрівку організував для підлітків і молоді міський Центр національно-патріотичного виховання. 15-річна Олександра Тимчук — одна з учасниць веломандрівки. Дівчина на велосипеді подорожує не часто. Цього разу, — розповідає, — ровер орендувала.

Дорогою учасники веломандрівки оминали трасу та рухалися один за одним. Тримали темп. Велосипедисти без досвіду були попереду. «Ті, хто сильніше, то ті їхали позаду», – розповідає Назар Рейкін.

До Рокинь за дві години доїхали усі учасники веломандрівки. Велосипедисти пообідали та оглянули музей. Потому вирушили до обласного центру.

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 253 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0