Головна » 2021 » December » 1 » Пожертвування – заради збереження
Пожертвування – заради збереження

Рокинівський дон-Кіхот, засновник, творець і автор експозиції Музею історії с.-г. Волині-скансен, який 40 років створював музей і 30 років будував скансен, вкладаючи у музей тіло і душу та власні кошти, передав свою частку Статутного капіталу, оціночна вартість якої становить 3,7 мільйони гривень, «бідовій» Луцькій міській територіальній громаді. Таке ж рішення прийняв інший засновник – Т.С.Янко. Єдину вимогу, яку поставили фізичні засновники: без зміни цільового призначення. Тепер Луцька міська рада повністю володіє 100% територією у 17 га і майном музею, яка зобов'язується повністю утримувати і фінансувати музейний комплекс Волині, щоб він став «родзинкою туристичної привабливості краю».

Чи насправді почнуть втілюватися обіцянки Луцького мера Ігора Поліщука, покаже час. Бо нині, працівники музею-скансен уже шість місяців працюють безоплатно, всіма силами підтримуючи життєдіяльність одного з найбільших і найкращих музейних комплексів Волинського краю. Сподіваюсь, що «рейдерська атака», яка розпочалася проти музею п’ять років тому, завершилася.

Олександр Середюк,
засновник музею і автор експозиції,
член Національної спілки краєзнавців України

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 1614 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0