Головна » Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен

Ким була Російська імперія – добром чи злом? Відповіді на ці та багато інших питань можна знайти познайомившись з публіцистичними, художніми творами, статтями, висловами відомих політиків, культурних діячів, політиків, представлених на виставці «УКРАЇНА – РОСІЯ: братерські народи чи потенційні вороги?», яка відкрита у Музеї історії сільського господарства Волині-скансен.

Книга з назвою «Майдан» напередодні Дня Незалежності України вийшла у видавництві «Арт-студія». Її автор – директор Музею історії сільського господарства Волині-скансену, письменник та публіцист, історик і краєзнавець, отаман «Школи козацького гарту», доктор філософії, член Асоціації незалежних письменників Волині імені Павла Чубинського Олександр Середюк.

Днями за сприяння Луцького районного центру зайнятості та Рокинівської селищної ради в Музеї історії сільського господарства Волині-скансені відбувся «круглий стіл» на тему «Відкрий для себе Волинь туристичну».

Новий вид музейних послуг презентували вихованці Волинської обласної громадської організації «Школи козацького гарту» в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансені, що в селищі Рокині Луцького району. Про це повідомив директор музею, вчитель Бойового гопака Олександр Середюк.

У Музеї історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району, відкрили виставку «Революція Гідності». Тут експонуються документальні фото, листівки і плакати, саморобні гасла-заклики мирних мітингувальників Євромайдану проти корумпованого режиму Януковича.

Співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Волинській області організували для дітей екскурсію у Народний музей історії сільського господарства Волині.

Частина музею сільського господарства Волині, що розташована в Будинку культури селища Рокині, знаходиться у жахливому стані, а утримання іншої частини – під відкритим небом – не фінансується взагалі. Про це розповів директор музею-скансену Олександр Середюк під час засідання постійної депутатської комісії Волиньради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 17 грудня.
   Нещодавно у Музеї історії сільського господарства Волині-скансен була відкрита виставка творів Олександра Кузнєцова під назвою „Життя на вістрі пензля”.
   Особливістю Музею історії сільського господарства Волині-скансену є те, що він постійно діючий. Для кращого сприйняття дозволяється доторкнутися до експонату, потримати його в руках, спробувати в роботі, покататись на конях, оволодівши навиками верхової їзди, постріляти з козацького лука, отримати майстер-клас з холодної зброї, запекти на живому вогні дичину, скуштувати справжнього козацького кулішу та вареників.
   „Квітка!” – так кажуть будівельники, завершивши зводити дім. У Рокинівському музеї історії сільського господарства Волині-скансені квітку на старовинній хатині  встановили реставратори.
   У селі Рокині Луцького району в експозиції просто неба «Козацький зимівник» музею історії сільського господарства Волині з’явився новий експонат.
   Музей історії сільського господарства Волині-скансен у Рокинях, увійшов у першу десятку музеїв України з обслуговування і надання екскурсійних послуг. Про це на телеканалі „Нова Волинь” в телешоу „Ранок „Нової Волині” розповів засновник музею, краєзнавець і публіцист Олександр Середюк.
   Музей історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району, запрошує відвідати фотовиставку "Волинська школа лицарства”. Присвячена експозиція десятій річниці діяльності молодіжної громадської організації „Школа козацького гарту”.
   На базі Музею історії сільського господарства Волині-скансену у с.Рокині Луцького району проведено Третю науково-практичну конференцію „Волинь – край козацький”.
   Нещодавно завершила роботу етнографічна експедиція Музею історії сільського господарства Волині – скансен в північно-західні райони нашого краю. В результаті етнографічних розвідок, проведених раніше, в с.Острів’я Шацького району було виявлено незвичайну хату, яка ще з далеку вражала своєю зовнішньою оригінальністю. Обстеживши її, науковці не помилилися: невелика дерев’яна хата була побудована і освячена у 1804 році!
   За сприяння „Школи козацького гарту”, що діє при Рокинівському музеї історії сільського господарства Волині-скансені, 30-31 березня 2013 року на базі Волинського обласного ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою відбудеться регіональний навчально-вишкільний семінар шаблевого бою „Береженого Бог береже, а козака шабля”.
   У Музеї історії сільського господарства Волині-скансені відкрилася фотовиставка, присвячена зимі. На стендах – оригінальні кольорові знімки із зображеннями чарівної природи нашого краю.
    У селищі Рокині Луцького району на території місцевого музею-скансена у день Свята Покрови – 14 жовтня – відкрили пам’ятник козакові Мамаю. Ініціатор відкриття скульптури – місцевий краєзнавець, директор місцевого музею історії сільського господарства Волині і засновник Школи козацького гарту Олександр Середюк. Автор пам’ятника – заслужений діяч мистецтв України скульптор Володимир Шолудько.
« 1 2 3