Головна » 2014 » Травень » 14 » У Рокинівському музеї відкрили виставку „Революція Гідності”.
У Рокинівському музеї відкрили виставку „Революція Гідності”.

У Музеї історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району, відкрили виставку «Революція Гідності», – повідомляє Волинська ОДТРК. Тут експонуються документальні фото, листівки і плакати, саморобні гасла-заклики мирних мітингувальників Євромайдану проти корумпованого режиму Януковича.

Виставку доповнюють свідчення нещодавніх революційних подій Майдану: гільзи і патрони, залишки від гранат, рукавички та каски, саморобні бронежилети та захисні міліцейські щити і погони. Їх передав у Музей Андрій Серганчук, житель селища Рокині, науковий співробітник Волинського інституту агропромислового виробництва, який був активним учасником протистояння на вулиці Грушевського в Києві.

Експонати яскраво і переконливо відображають відчайдушність і самопожертву, героїзм молодого покоління, яке прагне жити у вільній європейській державі.

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 710 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0