Головна » 2014 » Травень » 22

Сьогодні у приміщенні дирекції Державного історико-культурного заповідника відбулось урочисте відкриття Х ювілейної конференції «Любартівські читання», присвяченої 585-й річниці з’їзду європейських монархів у місті Луцьку.

Рідкісний історичний експонат знаходиться нині в Любомльському краєзнавчому музеї. Це «Малий Кобзар» Тараса Шевченка, виданий львівським видавництвом «Світ дитини» в 1923 році. Подарував реліквію музею колишній член молодіжної організації ОУН–УПА Ігор Савош.

22 травня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася історична година присвячена Дню Героїв (або Святу Героїв). Гості заходу – студенти Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, ознайомилися із історією цього свята та послухали  розповіді про видатних борців за волю України. Також було представлено оригінальні експонати: це бойовий прапор УПА, фото, особові картки повстанців, підпільну пресу та листівки ОУН-УПА.