Головна » 2014 » Травень » 14

У Музеї історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району, відкрили виставку «Революція Гідності». Тут експонуються документальні фото, листівки і плакати, саморобні гасла-заклики мирних мітингувальників Євромайдану проти корумпованого режиму Януковича.

Чимало цікавих експонатів зібрано в кімнаті-музеї, який діє в приміщенні міськрайонної організації Спілки ветеранів Афганістану. Про його роботу з військово-патріотичного виховання молоді розповіла у телевізійних новин Волинська ОДТРК:

18 травня 2014 року у музеї відбудеться Форт-буаяр для учнів молодшого та середнього шкільного віку «Чи знаємо ми Лесю Українку?». Пропонується подумати, дати відповіді і взяти участь у літературних, теоретичних та ігрових конкурсах. Гра командна.

Всеукраїнська акція з розгортання найбільшого державного прапора України відбулася 13-го травня на Замковій площі міста Луцька. Під час заходу український стяг «надули» на три метри у висоту й під ним співали Гімн.