Головна » 2014 » Травень » 07

7 травня у Музеї волинської ікони відкрилася виставка „Царице Миру, молись за нас…”. На виставці представлені більше 50 ікон Богородиці XVII-ХХІ ст. з колекцій Музею волинської ікони, Митрополита Волинського і Луцького УПЦ Ніфонта і Митрополита Луцького і Волинського УПЦ КП Михаїла.

7 травня 2014 року у Волиському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет Людмили Василівни Бублейник (24.06.1934 – 09.05.2013) «Світлий спогад про світлу людину» з циклу «Відомі жінки Волині».

7 травня в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулась презентація виставки «Друга світова війна в Україні крізь призму агітплаката». Створена вона на основі експонатів із музейних фондів, які в рамках даної виставки вперше об’єднані в концептуально єдину колекцію.