Головна » 2014 » Травень » 20

18 травня, у Міжнародний день музеїв, у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся масовий захід – Форт-буаяр для учнів молодшого та середнього шкільного віку «Чи знаємо ми Лесю Українку?».

17 травня відбулася культурно-мистецька акція «Ніч музеїв» у Художньому музеї у Луцьку. Цього року дійство було присвячене 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка і пройшло під назвою «...Тоді я веселий, тоді я багатий, як буде серденько по волі гуляти!». Символом свята стали квіти «розбитого серця», які ніби відображають усі небайдужі до долі України серця, яким, безперечно, було і серце великого Кобзаря. В межах акції відбулася братська молитва за Україну в підземеллі церкви Іоана Богослова (XVII ст.), пройшла урочиста академія до Міжнародного дня музеїв, Тарас Компаніченко і гурт «Хорея Козацька» представили програму «Співи, музика та поезія українського романтизму».