Головна » 2014 » Травень » 19

З нагоди Міжнародного  дня музеїв та 85-річчя створення Волинського краєзнавчого музею працівники музею відвідали історичні місця Волин.

85-літній ювілей відзначив Волинський краєзнавчий музей. Урочиста академія, приурочена Міжнародному дню музеїв та 85 річниці заснування, відбулася 16 травня в обласному краєзнавчому музеї. Цій даті присвятили V Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію за участю керівництва області, науковців, працівників музеїв з інших областей.

У Міжнародний день музеїв священики Волинської єпархії УПЦ привітали працівників Музею волинської ікони теплими словами, Пасхальними піснеспівами студентів Волинської духовної семінарії та величним "Многая літа...".

18 травня Музей волинської ікони відвідала Ольга Богомолець – заслужений лікар України, професор, директор Інституту дерматології та косметології, відома співачка і автор українських романсів, активна громадська діячка, колекціонер і меценат.