Головна » 2014 » May » 19 » Священики привітали колектив Музею волинської ікони з професійним святом.
Священики привітали колектив Музею волинської ікони з професійним святом.

У Міжнародний день музеїв священики Волинської єпархії УПЦ привітали працівників Музею волинської ікони теплими словами, Пасхальними піснеспівами студентів Волинської духовної семінарії та величним "Многая літа...". Волинському краєзнавчому музею з нагоди 85-річного ювілею голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ протоієрей Валентин Марчук подарував ікону Почаївської Божої Матері, яку з вдячністю прийняв директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк.

Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва отримала у подарунок до бібліотеки музею факсимільне видання унікального Луцького псалтиря 1384 року.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 858 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2