Головна » 2014 » May » 14 » Найбільший прапор України, який увійшов у Книгу рекордів Гіннеса, розгорнули у Луцьку (ВІДЕО).

Всеукраїнська акція з розгортання найбільшого державного прапора України відбулася 13-го травня на Замковій площі міста Луцька. Під час заходу український стяг «надули» на три метри у висоту й під ним співали Гімн. Зауважимо, державний стяг України важить 300 кілограмів, має розмір 40х60 метрів, або ж 2400 метрів. Після Луцька найбільший у світі державний прапор будуть розгортати у містах сходу України.

Джерело: Державний історико-культурний-заповідник у м.Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 927 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0