Головна » 2014 » Травень » 14 » Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки запрошує на гру школярів.

18 травня 2014 року у музеї відбудеться Форт-буаяр для учнів молодшого та середнього шкільного віку «Чи знаємо ми Лесю Українку?».

Пропонується подумати, дати відповіді і взяти участь у літературних, теоретичних та ігрових конкурсах. Гра командна.

Орієнтовні завдання Форт-буаяру:

1. Конкурс на краще читання віршів Лесі Українки, Олени Пчілки та творів сучасних письменників про поетес.
  2. Теоретичний конкурс «Моя адреса − Колодяжне».
  3. Конкурс «Що у Косачівській скрині?»
  4. Відгадай назву твору Лесі Українки за уривками з анімаційного фільму.
  5. Прочитай ребус.
  6. Майстер-клас «Зачіска Лесі Українки».
  7. Конкурс «Назви найбільше квітів Колодяжного часів проживання у ньому родини Косачів».
  8. Відгадай серед творів українських письменників вірш Лесі Українки та Олени Пчілки та майстерно прочитай його.
  9. Склади пазли та дай назву об'єкту.

По закінченні гри відбудеться підбиття підсумків, нагородження команд-переможців сувенірами та грамотами за участь у Форт-буаярі.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 707 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1