Головна » 2016 » October » 6 » Затурцівський музей запрошує на виставку про українське військо
Затурцівський музей запрошує на виставку про українське військо

12 жовтня 2016 року о 13 годині в Затурцівському меморіальному музеї Вячеслава Липинського відбудеться відкриття виставки “Історія українського війська: від князівських дружинників до воїнів АТО”. Основу ілюстративного матеріалу становлять постери “Воїни. Історія українського війська” із зображенням представників українських збройних формувань, розроблені і видані Українським інститутом національної пам'яті.  Ілюстративні матеріали доповнені експонатами із фондів ЗМЛ: книгами про історію війська, зразками зброї та предметами побуту українських воїнів Першої світової війни, Другої світової війни та АТО.

Запрошуємо всіх відвідати наш музейний заклад і ознайомитися із матеріалами виставки, яка буде діяти протягом місяця.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 867 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1