Головна » 2016 » October » 6 » У Володимир-Волинському музеї проводять навчання студентів університету третього віку

Уже п'ятий рік поспіль наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені Омеляна Дверницького проводять лекції для слухачів історико-краєзнавчого факультету університету третього віку, який діє при міському територіальному центрі.

5 жовтня нинішнього року відбулося перше заняття для студентів історичного факультету. Старші люди із захопленням слухали розповідь екскурсовода про історію Володимир-Волинського музею, його засновника Омеляна Дверницького, із цікавістю оглянули експозицію музею і навіть побували у фондах музею, де побачили стародруки.

Дуже сподобалася сивочолим студентам виставка українського народного одягу та старовинні ікони XVI-ХІХ століть.

В майбутньому наукові співробітники музею планують організувати для слухачів університету третього віку екскурсії по пам'ятках архітектури м.Володимира-Волинського і Володимирщини, зустрічі з істориками, краєзнавцями і цікавими людьми краю.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені Омеляна Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 685 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2