Головна » 2021 » May » 20 » Волинський музейник та краєзнавець А.М.Силюк став лауреатом премії Камінь-Каширської районної ради імені Василя Кмецинського 2021 року

14 травня 2021 року відбулася чергова сесія Камінь-Каширської районної ради. В рамках роботи сесії прийнято рішення нагородити Дипломом лауреата премії районної ради імені В. М. Кмецинського методиста Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, члена Національної спілки краєзнавців України Анатолія Силюка. Слід зазначити, що Анатолій Михайлович відзначений цією нагородою за особистий внесок у розвиток краєзнавчого руху в Камінь-Каширському районі у 2021 році.

В І Т А Є М О !

Джерело: Камінь-Каширська райдержадміністрація

Довідково:
У 2014 році Камінь-Каширська районна рада ухвалила рішення про призначення щорічної премії імені Василя Кмецинського за краще історико-краєзнавче дослідження. Лауреатом першої премії стала уродженка села Кримне Камінь-Каширського району, дослідниця народної творчості, фольклорист та етнограф, автор багатьох книг на історичну та етнографічну тематику Олександра Павлівна Кондратович.

Категорія: Музей освіти Волині при Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти | Переглядів: 469 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4